Повернутися до звичайного режиму

Будівля закладу дошкільної освіти №186, територія і розташовані на ній приміщення відповідають Закону України «Про забезпечення санітарно – епідеміологічного благополуччя населення», Закону України «Про освіту» Закону України «Про дошкільну освіту», Санітарному регламенту для дошкільних навчальних закладів, Державним будівельним нормам України (ДБН В.2.2-4-97) та утримуються в належному стані.

Територія закладу має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, тіньовий навіс та ігрове обладнання, фізкультурний майданчик, господарські будівлі.

Заклад дошкільної освіти розміщується у двоповерховому будинку, в якому дотримується принцип ізоляції груп одна від одної та адміністративно-господарського приміщення. ЗДО розрахований на 6 груп, функціонує – 6 груп. Групові приміщення для дітей раннього віку розташовані на першому поверсі і мають окремі входи.

Для забезпечення навчально-виховного процесу та життєдіяльності дошкільників в ЗДО створено необхідні умови: обладнано всі групові кімнати, музично-фізкультурна зала, медичний блок, кабінети завідувача, вихователя-методиста, психолога, заступника завідувача з господарчої частини, харчоблок, пральня.

Кожного року згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 03.04.1993 р. «Про затвердження Положення в організації бухгалтерського обліку та звітності в Україні» в ЗДО проводиться інвентаризація майна.

Адміністрація ЗДО постійно дбає про покращення розвивального життєвого простору дітей.

В усіх групах придбані нові дитячі меблі, які відповідають віковим особливостям дітей та антропометричним даним, поповнено обладнання для самостійної ігрової діяльності. Все обладнання групових приміщень та його функціонування відповідає санітарно-гігієнічним вимогам до його експлуатації.

Колективним договором передбачені заходи щодо покращення умов праці працівників ЗДО: працівники своєчасно забезпечуються необхідним реманентом, спецодягом, засобами індивідуального захисту.

Спортивне та ігрове обладнання в дошкільному закладі в достатній кількості, постійно оновлюється, систематично перевіряється комісією з охорони праці, про що складаються відповідні акти.

Музична зала достатньо забезпечена обладнанням: в наявності піаніно, синтезатор, музичний центр, комп’ютер, музично-дидактичні іграшки та інструменти для дитячої творчості.

В ЗДО створені комфортні умови перебування дітей: всі приміщення художньо оформлені, забезпечена естетика побуту.

На всі будівельні та оздоблювальні матеріали, інвентар, іграшки є відповідні документи, сертифікати відповідності, висновки санітарно-епідемічної експертизи МОЗ України.

Опалювальна система в групах та приміщеннях ЗДО знаходиться в задовільному стані. Тепловий режим в групах та приміщенні відповідає нормі. Систематично ведеться журнал обліку подачі теплової енергії.

Дошкільний заклад має природне освітлення. Джерела штучного освітлення забезпечують достатнє та рівномірне освітлення всіх приміщень. Основні гігієнічні вимоги до штучного освітлення: достатність, рівномірність розподілу, відсутність блиску виконуються. У вечірній та нічний час використовується зовнішнє освітлення території. Систематично ведеться журнал з використання електроенергії.

Будівля ДНЗ обладнана водопроводом, має гаряче водопостачання, у разі вимкнення гарячої води в ЗДО встановлені водонагрівачі. У ЗДО встановлений питний режим за індивідуальною потребою дитини. Кип’ячену воду дають дітям після охолодження до кімнатної температури. Зберігають воду у маркованому посуді.

Система водопостачання та каналізації в задовільному стані. Встановлено лічильники теплової енергії, гарячої, холодної води.

Господарський майданчик утримується в задовільному стані, в наявності маркований контейнер для збирання сміття, періодичність вивозу сміття — два рази на тиждень.

Харчоблок, пральна кімната забезпечені всім необхідним обладнанням, що знаходиться в задовільному стані.

Дошкільний заклад забезпечений протипожежним інвентарем: вогнегасники, пожежний щит.

Приписи інспекторів з охорони праці, пожежного нагляду, Держпродспоживспілки виконуються вчасно у встановлені терміни.

Матеріально технічна база в цілому відповідає вимогам, які визначені відповідними будівельними, санітарно-гігієнічними, Типовим переліком обов’язкового обладнання дошкільних закладів, в тому числі навчально-дидактичних посібників, іграшок, навчально-методичної, художньої літератури.

Таким чином, матеріально-технічна та навчально-методична база дошкільного закладу має достатній рівень забезпеченості.