Освітній процес в ЗДО здійснюється українською мовою та будується на відповідному програмно-методичному забезпеченні та представляє єдиний комплекс освітніх компонентів для досягнення вихованцями результатів набуття компетентностей, визначених Базовим компонентом дошкільної освіти, чинними освітніми комплексними та парціальними програмами рекомендованими Міністерством освіти і науки України.

Освітній процесс у закладі в 2020/2021 навчальному році здійснюється за наступними програмами:

- "Дитина" - освітня програма для дітей віком від 2 до 7 років, науковий керівник Огнев'юк В.О.;

- "Про себе треба знати, про себе треба дбати" - парціальна програма з основ здоров'я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку, Лохвицька Л.В.;

- "Безмежний світ гри з LEGO" - програма розвитку дітей від 2 до 6 років і методичні рекомендації, Рома О.Ю., Борук О.П., Близнюк В.Ю., Гонгало В.Л., Косенко Ю.В.