ПЛАН РОБОТИ

клубу молодих батьків «Перші кроки» на 2023/2024 н.р.

№ п/п Зміст роботи Форма Термін Відповідальні Відмітка про виконання
1 «Ваш малюк у дитсадку» Проведення екскурсії Серпень 2023 Директор Дмитрієва А.Ю.
2 «Будьмо знайомі» Анкетування батьків Серпень 2023 Вихователі груп раннього віку
3 Перший раз до закладу дошкільної освіти Поради батькам Вересень 2023 Практичний психолог Сергєєва Е.М.
4 «Як ми розвиваємо дітей фізично?» Консультація Жовтень 2023 Вихователь-методист Юрченко І.О.
5 Психологічні проблеми харчування у дітей Консультація Листопад 2023 Медична сестра старша Практичний психолог Сергєєва Е.М.
6 «Як поводитися батькам якщо дитина занадто уразлива?» Консультація Грудень 2023 Директор Дмитрієва А.Ю. Практичний психолог Сергєєва Е.М.
7 «Як виховати в дитині дбайливість, бережливе ставлення до речей?» Поради батькам Січень 2024 Вихователь-методист Юрченко І.О.
9 Як впливає комп’ютер на здоров’я дитини Консультація Лютий 2024 Вихователь-методист Юрченко І.О.
10 «Як відрізнити наполегливість дитини від її впертості?» Консультація Березень 2024 Практичний психолог Сергєєва Е.М.
11 Чого бояться наші діти? Бесіда Квітень 2024 Директор Дмитрієва А.Ю.
12 «Оздоровлення влітку» Поради батькам Травень 2024 Медична сестра старша