Коли потрібно ставати у чергу до дитячого садка?

Ставати в чергу потрібно — з дня отримання свідоцтва про народження дитини. При реєстрації у чергу ви вкажете бажаний рік зарахування дитини до садка.

Хто має пріоритетне право на зарахування до дитячого садка?

Окремі категорії дітей зараховуються у дитячі садки на пріоритетних умовах:

- діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи — позачергово;

- діти військовослужбовців — першочергово;

- діти військовослужбовців військових прокуратур — першочергово;

- діти з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенсорними та фізичними порушеннями — першочергово.

У скільки садків можна стати у чергу?

Батьки можуть зайняти чергу лише в один дитячий садок. При необхідності, обраний заклад можна змінити, звернувшись до відповідальної особи у Територіальному відділі освіти.

Як стати в електронну чергу до дитячого садка?

1. Оберіть заклад дошкільної освіти Спочатку оберіть дитячий садок. При цьому враховуйте:

- тип дошкільного навчального закладу: ясла-садок, центр розвитку дитини, ЗДО комбінованого типу, ЗДО компенсуючого типу, дошкільний підрозділ при закладі загальної середньої освіти;

- віддаленість закладу від дому або роботи;

- розклад дня, харчування, програму занять;

- внутрішній та зовнішній благоустрій.

Цю інформацію ви знайдете на порталі Інформаційної системи управління освітою ЗДО Вознесенівського району а також на сайтах дитячих навчальних закладів.

2. Подайте електронну заявку

Зареєструйтеся на сайті https://reg.isuo.org/signup та підтвердіть реєстрацію, перейшовши за посиланням, яке надійде вам на вказану електронну пошту. Далі користуйтеся докладною інструкцією з електронної реєстрації дітей в заклади дошкільної освіти. Заповніть всі форми даними дитини та одного з батьків, завантажте елетронні копії документів. Якщо всі дані будуть внесені відповідно до електронних копій документів, ваша заявка буде зареєстрована за датою подання. Ви отримаєте повідомлення про успішну реєстрацію на вказану електронну пошту. Якщо ви не можете подати електронну заявку самостійно, зверніться за допомогою до електронного реєстратора у територіальному відділі освіти.

3. Підтвердіть дані

Інформацію, яку Ви надали у заяві, необхідно підтвердити протягом 10 робочих днів з дати подання. Для цього зверніться до завідувача ЗДО або до територіального реєстратора у територіальний відділ освіти з оригіналами та копіями документів: свідоцтво про народження дитини та документ, що підтверджує наявність пільг (при наявності).

4. Відстежуйте чергу

Відстежуйте онлайн, як просувається ваша черга, за номером реєстрації.

5. Подайте документи у ДНЗ

Коли підійде ваша черга, статус заявки буде змінено на «Видано направлення», про що ви отримаєте повідомлення на електронну пошту, вказану при реєстрації. Протягом 30 днів подайте документи директору дошкільного закладу

Які документи потрібні, щоб записати дитину до дитячого садка?

Коли підійде ваша черга, ви отримаєте електронного листа на пошту. Після цього у 30-денний період необхідно прийти до директора ЗДО із пакетом документів:

- заява про вступ дитини до дошкільного закладу;

- свідоцтво про народження дитини, оригінал та копія;

- медична довідка лікаря-педіатра або сімейного лікаря закладу охорони здоров’я, в якому спостерігається дитина, із зазначенням того, що вона здорова і може відвідувати ЗДО;

- карта профілактичних щеплень по формі №063/о;

- довідка про пільги, якщо є.

Територіальний відділ освіти Вознесенівського району: пр. Маяковського, 4
тел.: 226-29-08
e-mail: ordzh_osvita@ukr.net
Документи, які регулюють дане питання:

Закон України «Про дошкільну освіту» Закон України «Про освіту» Постанова Кабінету міністрів України №305 від 12.03.2003 « Про затвердження Положення про дошкільний навчальний заклад»