«Плану заходів з реагування на спалах циркулюючого поліовірусу тип2»

Шановні батьки!

Інформуємо Вас, що відповідно «Плану заходів з реагування на спалах циркулюючого поліовірусу тип2» МОЗУ, на всій території України буде проведено кампанію з імунізації у відповідь на спалах поліомієліту в Україні серед дитячого населення віком від 6 місяців до 6 років (діти 2021-2016 років народження)

Додаткова інформація: Всі діти в Україні не вакцинуються від поліомієліту типу 2, з 2016 року ( вакцинуються лише від поліомієліту типу 1 і 3). Через спалах поліовірусу тип2 в Закарпатській та Рівненській областях України з випадками гострих в’ялих паралічів, всі діти України підлягають додатковій вакцинації від поліомієліту типу 2 ОПВ (краплі) двічі (1 тур з 17.01.22 по 31.01.22- отримання вакцинації ІПВ, тим дітям, які вчасно не отримали, 2 тур з 01.03.2022 по 15.03.22 – перша додаткова вакцинація ОПВ 2 тип для всіх дітей до 6 років, 3 тур з 11.05 по 25.05.22- друга додаткова вакцинація ОПВ 2 тип для всіх дітей до 6 років)

В період проведення 2 та 3 туру дитину можна буде щепити в дитячій амбулаторії, або, за наявності згоди батьків в дитячому закладі освіти.

Додаткова вакцинація захистить Вашу дитину від інфікування вірусом поліомієліту типу 2, який може спричинити гострий в’ялий параліч.

Подбайте про здоров’я своєї дитини, зробіть вчасно їй додаткову вакцинацію від поліомієліту типу2 !

Додаткову інформацію можна отримати у педіатра своєї дитини або адміністрації закладу

Адміністрація КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №10»